Kacheldesign
"VÁŠ NÁPAD PREMENÍME V REALITU"

CHCEM OBJEDNAŤ

Vážený zákazník, ďakujeme za prejavený záujem objednať si u nás Vaše TRIEDNE KLOKANKY, MATURITNÉ MIKINY, ABSOLVENTSKÉ TRIČKÁ, ŠKOLSKÉ MIKINY, ŠERPY ai.. Ponúkame Vám možnosť využiť náš webový online formulár alebo možnosť stiahnuť si predlohu pre zaslanie emailom. Je na Vás, ktorú z možností si vyberiete.   

Potvrdenie objednávky je samozrejmosťou

U webového formulára je potvrdenie zaslané systémom a to ihneď po doručení objednávky (cca do 2-4 minút od odoslania). Pokiaľ Vám nepríde potvrdenie tak sme objednávku neobdržali. PROSÍME o kontakt na tel.: +420 731 108 310 a spoločne sa dohodneme na ďalšom postupe, aby sme dostali Vaše požiadavky až k nám. ĎAKUJEME za pochopenie a spoluprácu.

Pri objednávkach zaslaných emailom je odpoveď individuálna a je poslaná členom nášho tímu. Pokiaľ však nedostanete potvrdenie objednávky do 1 až 2 pracovných dní, kontaktujte nás prosím na tel.: +420 731 108 310. Pokúsime sa zistiť kde vznikol problém a dohodneme individuálny postup aby sme dostali Vaše požiadavky až k nám. Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu.

OBJEDNAŤ CEZ FORMULÁR

UPOZORNENIE: Pokiaľ používate zastaralý internetový prehliadač INTERNET EXPLORER tak nižšie uvedené webové formuláre nebudú fungovať. V tomto prípade nám zašlite, prosím, objednávku emailom. Ďakujeme za spoluprácu a budeme sa tešiť na spoluprácu.

OBJEDNAŤ CEZ EMAIL

Možnosť stiahnuť si predlohu pre vyplnenie objednávky a vloženie do klasického emailu. Prosíme zaslať na adresu: asistentka@kacheldesign.cz


© 2020 KACHELDESIGN. Všetky práva vyhradené.

Jazyky: Čeština / Slovenština